טיפים לבחירת חופשה בצימר

צפיות: 1106
טיפים לבחירת חופשה בצימר

טיפים לבחירת חופשה בצימר

אומרים כי האלוהים הטוב והמטיב נמצא בפרטים הקטנים…
יציאה לחופשה מחייבת תכנון מוקדם ומדוקדק. זה הזמן להתכונן לקראת החופשה הזוגית/המשפחתית שלכם.

לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם להפיק את המירב מהחופשה.

1. בראש ובראשונה בררו לעצמכם מה אתם רוצים? איך אתם מדמיינים את החופשה המושלמת עבורכם? באיזה איזור? מה התקציב?
הבינו לאן אתם מגיעים. שאלו מה גודל היחידה, איזה אבזור יש, מה קיים במטבחון? האם היחידה פרטית? האם צימר עם בריכה פרטית או אולי משותפת? נוסעים עם ילדים? האם הבריכה מגודרת – חשוב ביותר!

2. השתמשו בחוכמת ההמונים. קראו חוות דעת, חפשו המלצות בפייסבוק בדף העסקי של המתחם. באתר בּוּקינְג (booking.com) העולמי, חוות הדעת הן האמיתיות ביותר.

3. בדקו כמה יחידות יש במתחם. שאלו את בעל המתחם האם הצימר לזוגות או צימר למשפחות? האם בזמן השהייה שלכם יהיו משפחות נוספות ומה הרכבן? אם מתכננים חופשה רומנטית שקטה, לכו למתחמים שהם לזוגות בלבד.

4. אם אתם באים לחופשה קצרה ללילה אחד, בדקו את המרחק מביתכם והזמן שתצטרכו לנסוע כדי להגיע לחופשה שלכם. קחו בחשבון עומסי תנועה ועצירות בדרך. מתאים לכם לכו על זה..

5. תֵּחֲשְבו את התקציב הכללי שלכם. הלינה בצימר הינה רק חלק מההוצאה. תוסיפו דלק, ארוחות, כניסה לאטרקציות ובילויים נוספים. אם התקציב מוגבל, תעדיפו צימרים עם מטבחון מאובזר כדי שתוכלו להכין לבד ולחסוך.
אפשרות נוספת לחיסכון: סעו ברכבת, הרבה צימרים נמצאים לא רחוק מתחנות רכבת ולא מעט בעלי צימרים יהיו מוכנים, בתיאום מראש, להקפיץ אתכם מהתחנה. ככה תיהנו מבילוי שקט מבלי להתרוצץ. צימרים בתקציב מיתחת ל 500 ש"ח

6. שאלו ובקשו מראש המלצות מבעלי אתר האירוח על מסעדות טובות באיזור, כתובתן ורמת הכשרות במידת הצורך, המלצות על אטרקציות מיוחדות בסביבה הקרובה, בילוי לילה בקרבת מקום…

לבסוף, עשו רק מה שעושה לכם טוב. ואל תשכחו, כל הרעיון בחופשה הוא להירגע.

חופשה נעימה,
צימר בקלות צימרים בצפון

טלפון: 055-9922499 | דוא"ל: [email protected]