שאלות נפוצות

מי אתם "צימר בקלות"?

מיזם EZzimmer ״צימר בקלות״ האנדקס החכם למתחמי אירוח, הוקם על-ידי קבוצת בעלי צימרים כדי לקשר בין מחפשי לינה לבין מארחים פוטנציאלים ברחבי הארץ.. קרא עוד..

איך אנחנו מוצאים את המקום האידיאלי בעבורנו?

ראשית תסגרו עם עצמכם מה אתם מחפשים. לאחר מכן לחצו על הכפתור "חיפוש חכם" ובחרו בלחיצות את מבוקשכם, סופ"ש או אמצ"ש, תקציב, אזור בארץ לדוגמה: זוגות, בקתת עץ, עם נוף, בריכה פרטית וקמין עץ ועוד.. בהתחלה חפשו רחב, ואם לא מצאתם צמצמו. אם עדיין לא מצאתם תוכלו לפנות אלינו לעזרה עם אחד הכפתורים בסמרטפון למטה, במחשב למעלה או בטופס "מצא לי צימר"..

אנחנו מחפשים מתחמים שבהם נמצאים אר זוגות, איך מחפשים?

מחפשים צימרים לזוגות בלבד? כנסו לחפוש חכם >> בחרו אזור >> לחצו על האיקון זוגות בלבד >> אם רוצים למיין בקטגוריות נוספות לחצו עליהם, לדוגמה בריכה פרטית, ולחצו על כפתור חיפוש >> קישור ישיר לרשימת הצימרים לזוגות בלבד >>

איך יודעים מה מחיר ללילה והתוספות?

ברגע שתבחרו את המתחם, בתחתית כל יחידה מצוין המחיר והתוספות, שימו לב, המחיר ללילה, ותקף לכל השנה, לא כולל חופשות וחגים. מומלץ להתעדכן עם המארח. המחירים בש"ח וכוללים מע"מ.

איך נדע שההזמנה בוצעה?

לאחר השיחה שלכם עם המארח, בקשו אישור הזמנה במייל או בווצאפ, עם פרטי ההזמנה, כתובת הגעה, תאריך ושעת כניסה ויציאה, מחיר כללי, תנאי ביטול וכו'..

מהם תנאי תשלום?

תנאי התשלום נקבעים ע"י המארח, כדי למנוע אי הבנה, דאגו לקבלם יחד עם אישור ההזמנה.

האם נוכל להביא בעלי חיים למתחם?

קבלת בעלי חיים נקבעים ע"י המארח. כשאתם מסננים את מבוקשכם, סמנו את קטגורית מקבלים בע"ח ותקבלו את המתחמים שישמחו לארח אתכם עם חיית המחמד האהובה שלכם.

האם נוכל לקבל הנחה לשהייה ארוכה יותר?

ברוב המקרים, כן. אנא בררו ישירות עם המארחים.

היכן אוכל למצוא את מספר הטלפון של המארח?

הטלפון מופיע למעלה בצד שמאל מתחת לשם המארח, אם לא מופיע מספר טלפון, המארח נמצא כרגע בסטטוס לא בפרסום כרגע. אם צריכים עזרה, תוכלו ליצור איתנו קשר בטלפון או ווצאפ או בטופס "מצא לי צימר" (בסמרטפון למטה, במחשב למעלה)

מהם זמני הכניסה והיציאה מהצימר? (צ'ק-אין / צ'ק-אאוט)

לכל מתחם תנאים משלו, בבקשה תתעדכנו מול המארחים

מה עלינו לעשות במקרה של ביטול?

תנאי הביטול נקבעים ע"י כל מארח וכפופים לחוקי מדינת ישראל. את תנאי הביטול אתם צריכם לדרוש שירשמו באישור ההזמנה. לקבלת פרטים אודות תנאי הביטול, תתקשרו עם המארח.

לא מצאנו את מבוקשנו, האם תוכלו לעזור?

כן, בהחלט, מלאו את הטופס "מצא לי צימר" ואנחנו נפנה אליכם בעלי מתחמים המתאימים למבוקשכם.

אני בעל מתחם אירוח, איך אוכל להופיע באנדקס?

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר במילוי הטופס, אנחנו נתקשר אליכם בעזרתכם נאפיין את המתחם, ונעלה את הדף עם אינפורמציה כמו תמונות, קטגוריות, מחירים ועוד.. ההופעה באנדקס בשנה הראשונה (לפחות) חינם.

אנחנו מבקשים ליצור קשר, למי אני פונה?

בענייני מתחם האירוח הצימר, צורו קשר ישירות עם המארח, בעניינים כללים והאתר שלחו מייל [email protected]

דילוג לתוכן