צימר בדקה ה 90 (ברגע האחרון)

צפיות: 1143
צימר בדקה ה 90 (ברגע האחרון)

צימר בדקה ה 90 (ברגע האחרון)

התמונה: צימר נוף 10 באמירים

איזה יופי, גיליתם פתאום שההורים שלך קופצים לחו"ל ולא יבואו לארוחה בשבת, הבוס הפתיע אותך בתגמול מיוחד על הפרויקט שביצעת בהצלחה יוצאת דופן? זהו אתם חייבים לקחת את בן הזוג, לחגוג ומהר לפני שחובות אחרים יצוצו, לפני שתאבדו את המומנטום, חופשה בדקה ה 90 באחד מאותם צימרים בצפון המציעים אירוח קומפלט ושלל פינוקים הרבה מעבר למה שהאדם הסביר יכול להעלות על הדעת, היא הדבר שאתם מצפים לו. רוב האנשים הרי מתקשים לבטא את רגשותיהם העמוקים והאהבה הגדלה ומתעצמת עם השנים לבן או לבת הזוג שלהם אשר מעניקים להם מידי יום רגעי שמחה אושר ההופכים את קשיי הקיום למסע מרתק של צמיחה וגדילה.

צימר רומנטי בצפון הוא דרך מרוממת רוח להפתיע בדקה ה 90 את אהוב לבכם

נופי גליל עליון נערצים על ידי כל מי שחי בארץ הזאת, האווירה הרוחנית האופפת את מרבית האתרים מושכת תיירים מכל העולם ואנו זכינו שבמרחק נסיעה קצר לצפון ובסכום סביר בלי שצריך לקחת משכנתא כל היופי והעושר הזה נמצא קרוב אלינו.

הצוות החם והמיומן של הצימרים בצפון יפנק אתכם כמיטב המסורת, אין זה משנה אם בחרתם ביום חורף בו תזכו להתחמם מול הקמין עם הגחלים הלוחשות או אם בחרתם ביום קיץ בו תזכו לרחצה זוגית בבריכה הפרטית, ימי חול או סופי שבוע הסטנדרטים הגבוהים יפתיעו אתכם, בקבוק יין, מטבח מאובזר ומיטה מעוצבת ובה מצעים באיכות אותה ניתן למצוא רק בטובי המלונות באירופה יענגו אתכם מהרגע הראשון… ולא לשכוח את השוקולדים המשובחים, צימר רומנטי בדקה ב 90 הוא הזדמנות לחקור מחדש את סודות האהבה – ואין ספק שבן הזוג יהיה אסיר תודה ומאושר על הרעיון הפנטסטי שפתאום חשבתם עליו, תוכלו ליהנות מהמטבח הגלילי השורשי השואב מתקופות שונות בהיסטוריה ומסתמך על חומרים מקומיים הגדלים באדמה הדשנה – לטייל בשבילים מסומנים ובעיקר ליהנות מהשלווה האופפת את הבית החדש שלכם – צימר זוגי בלב היער.

ואין צורך לספר לחברים, זה המקום הסודי שלכם הם כבר ישברו לבד את הראש איך למצוא את הדרך שתוביל אל מחוזות העונג שאפשר להפיק בזמן חופשה בצפון… הצימר הזה הוא רק שלכם.

צימר בדקה ה 90