צימרים בצפון לזוגות בחורף

צפיות: 1749

צימרים בצפון לזוגות בחורף

התמונה: קמין העצים בצימרים אור בראשית באמירים

אם הגעתם לדף זה אתם וודאי מחפשים להתפנק בצימר שמתאים במיוחד לימי החורף הקרירים, להתפנק עם בריכה מחוממת פרטית, או גקוזי רותח ובטח להתקרבל מול קמין העצים הרומנטי.
אז אנחנו מציעים לתלחצו על הקישור הזה לקבלת רשימת צימרים בדיוק בשבילכם לחורף חם ונעים.

אין כמו חופשה חורפית באווירה רומנטית. צימרים בצפון הינם בחירה מצוינת לחופשה חורפית. חיפוש קל באינטרנט יניב שפע של צימרים יוקרתיים בצפון מהם תוכלו לבחור את יעד חופשתכם הבאה. ישנם אתרים שאף מספקים רשימה מפורטת של צימרים מומלצים בצפון וחוות דעת של גולשים שביקרו בהם.

צימרים בצפון – חופשה חורפית מפנקת.

אם בחרתם לבלות את חופשתכם בצימר, כדאי שתשקלו צימרים בצפון לזוגות בחורף. איזור הגליל מרהיב ביופיו בחורף ועטוף בחורש ירוק וטבעי. צימרים בגליל יספקו לכם חוויה צפונית אמיתית וקרה, ולמרות שבמרבית, אם לא בכל הצימרים, קיימת הסקה, מן הראוי שתיקחו איתכם בגדים חמים במיוחד. צימרים בצפון יכולים להעניק חוויה רומנטית מיוחדת, אך אין דבר רומנטי בשיבה הביתה מצוננים.

צימרים בצפון – איך לדעת אילו פריטי ביגוד להביא?

צימרים מומלצים בצפון לרוב יהיו מצוידים בקמין מחמם, ועם זאת, בצאתכם החוצה במזג אוויר חורפי, רצוי ומומלץ שתהיו לבושים בקפידה. מכיוון שאיזור הגליל נוטה להיות קר במיוחד, הקפידו לארוז איתכם גופיות חמות, סוודרים, כובע מחמם, גרביים עבות, זוג כפפות, צעיף ומעיל עבה. מצד שני, יש לזכור כי סבירות גבוהה שבחדר עצמו, יהיה קצת יותר חם, ולכן, טוב תעשו אילו תדאגו להביא אתכם גם בגדים ארוכים קלים יותר שישמשו אתכם לשינה ולשהייה בחדר.

צימרים בצפון בחורף

טרם יציאתכם לחופשה, רצוי שתתעדכנו בתחזית מזג האוויר. במידה ויש צפי לגשם, עדיף כי תביאו איתכם ליתר בטחון, מעיל גשם מתאים ומגפיים. ביציאה מהצימר, לעיתים תאלצו ללכת בדרך עפר קצרה או שביל, שעם סימן ראשון לגשם ייהפך בוצי. אריזת זוג מגפיים מתאימים תמנע הרס של נעלי עקב מסוגננות או לחילופין, נעל אחרת אהובה במיוחד.

צימרים לחורף עם בריכה מחוממת

לשהייה בחדר מומלץ כי תביאו אתכם נעלי בית חמות. למרות הקמין הדולק, החלונות הסגורים והנרות הבוערים, ישנה סבירות כי הרצפה עדיין תהיה קרה ולא בהכרח נעימה למגע. צימרים בצפון לזוגות בחורף נעלי בית ימנעו מכן לדלג בעצבנות מעל רצפה קרה במהלך חופשה שמטרתה העיקרית רוגע.
כדי ליהנות מחופשה חורפית במלוא מובן המילה, הקפידו על לבוש חם, והכי חשוב, לב חם.

  1. צימרים לזוגות בחורף
  2. צימרים יוקרתיים לחורף
  3. צימרים מומלצים לחורף
  4. צימרים בצפון לזוגות בחורף