הצימרים בצל מגפת הקורונה בישראל

צפיות: 2020

הצימרים שלנו בצל מגפת הקורונה בישראל

אנחנו יודעים שבעקבות המשבר העולמי הנוכחי 2020 בשל וירוס הקורונה, אנחנו בעלי הצימרים חווים ירידה משמעותית בהזמנות ומספר גדול של ביטולים. הימים האחרונים היו מאתגרים ומבלבלים ביותר עבור כולנו. המטרה שלנו היא לעבור את התקופה המאתגרת הזאת במינימום פגיעה בבריאות האורחים, העובדים ועצמנו וכמובן בבריאות העסק שלנו הצימרים.

אתם האורחים ובעלי הצימרים שותפים להצלחה

בראש ובראשונה, אנחנו בעלי הצימרים הולכים לעבור את המשבר הזה כשותפים – ההצלחה שלנו כבעלי צימרים, תלויה בהצלחה והבריאות של האורחים שלנו לעבור את התקופה הזאת בבריאות מושלמת.

החזר כספי מלא וללא קנס בשל ביטול צימר

שנית, עם ההכרזה משרד הבריאות על הנגיף ונקיטת אמצעים שונים של בידוד ומרחק בין אנשים שהינה החלטה קשה ליישם, אנחנו מבינים שאורחים מסוימים מרגישים לא בטוחים מחוץ לבית, מבטלים הזמנות ומבקשים החזר כספי מלא. אנחנו יודעים שההחלטה הזו גורמת לקשיים והפסדים עצומים לנו מצד אחד, אבל אנחנו רוצים להבהיר מהצד השני שאנחנו מבינים וכן, אנחנו נבטל את הזמנת הצימר ללא קנס כספי ובהחזר מלא של המקדמה.

הבריאות של כולנו הינה בסדר העדיפות של בעלי הצימרים

בשל מגפת הקורונה, אנחנו וכמו כל העולם נאלצים לנקוט אמצעים קיצוניים. אנחנו העמדנו בראש סדר העדיפויות שלנו את הבריאות של כולם. אנחנו לא רוצים שאורחים יחליטו על דעת עצמם להיכנס למצבים לא בטוחים וליצור סכנה לעצמם ובריאות הכלל, בגלל המחויבות של ההזמנה שלהם. אנחנו מאמינים שזה מה שצריך לעשות כדי לנהוג באחריות, על פי ההנחיות של המשרד הבריאות.

הצימרים כמקום אלטרנטיבי לבידוד

אנחנו יודעים שיש אנשים שמבקשים להשתמש בצימרים כמקום בידוד לתקופה ארוכה במקום לשהות בקרבת המשפחה והבית, את זה אנחנו מקבלים בהבנה ועלינו לעזור להם ולכולם לעבור את המשבר במהירות האפשרית. אנחנו בעלי הצימרים כמו כולם נתרום את חלקינו כדי לשמור על הבריאות של כולנו.

בעלי הצימרים אופטימיים לימים טובים

אמנם ברור לכולנו שנגיף הקורונה השפיע עמוקות על כלל הציבור אבל אנחנו אופטימיים ובטוחים שנעבור את התקופה המאתגרת הזאת וכשניידע ימים טובים יותר, נראה את האורחים שביטלו וגם אורחים חדשים שיגיעו שוב להנות מחופשה מושלמת בצימרים ומכל הטוב שיש לנו בארץ המיוחדת הזאת.

שנדע רק ימים שמחים טובים לכל עם ישראל, אמן!

נכתב על דעתם של קבוצת בעלי הצימרים השותפים בצימר בקלות בלבד!.

תגיות:

  • צימרים לבידוד בשל וירוס הקורונה
  • צימרים בצפון בצל הקורונה
  • ביטול צימר בשל קורונה
  • החזר כספי בשל קורונה בישראל
  • צימרים באמירים
  • האם יש קנס לביטול צימר
  • צימרים בצפון
  • החזר כספי בשל הקורונה